Expozanți Bookfest Timișoara 2022

  1. Grupul Editorial ALL | info@all.ro | 0214022600
  2. Art | office@editura-art.ro | 0213693199
  3. Asociația Ari | daniel_meze@yahoo.com | 0729203752
  4. Asociația Liga Albanezilor din România | albfriend2001@yahoo.com | 0351184466
  5. Asociația Macedonenilor din România | contact@asociatia-macedonenilor.ro | 0740205838
  6. Asociația Memorialul Revoluției | ginorado@yahoo.com | 0723148110
  7. Brumar | loredana.tirzioru@gmail.com | 0744787959
  8. Byton | contact@byton.ro | 0723626064
  9. Editura Casa | info@edituracasa.ro | 0359464363
  10. Cartea de Nisip Librarium | carteadenisip@grupullibrarium.ro | 0256433094
  11. Cetatea de Scaun | editura@cetateadescaun.ro | 0724171115
  12. Corint | office@edituracorint.ro | 0213194797
  13. Crime Scene Press | delia.tuica@publicatiileflacara.ro | 0753034420
  14. Curtea veche Publishing | redactie@curteaveche.ro | 0212225726
  15. Datagroup | office@datagroup.ro | 0256490512
  16. Diana Press | editura.diana.press@gmail.com | 0722350220
  17. Didactica Publishing House | office@edituradph.ro | 0722262013
  18. Cadouri Grozave | sales@cadouri-grozave.ro | 0732147573
  19. Herald | contact@edituraherald.ro | 0744888388
  20. Happy Color | valentin.mihai@happycolor.ro | 0728881333
  21. Humanitas | secretariat@humanitas.ro | 0214088350
  22. Lebada Neagra | contact@lebadaneagra.ro | 0767201501
  23. La două bufnițe | contact@ladouabufnite.ro | 0799704110
  24. Music Media | roxana.grigore@music-media.ro | 0728666443
  25. Nemira Publishing House | office@nemira.ro | 0372118685
  26. Niculescu | editura@niculescu.ro | 0213129782
  27. Nomina Group Expert | redactie.nomina@gmail.com | 0746154597
  28. Paralela 45 | office@edituraparalela45.ro | 0248633130
  29. Polirom | office@polirom.ro | 0232217440
  30. Prestige | comenzi@edituraprestige.ro | 0732558833
  31. RAO | office@rao.ro | 0372904434
  32. TREI | office@edituratrei.ro | 0213006090
  33. Universitatea de Vest din Timișoara | editura@e-uvt.ro | 0256592681